محل تبلیغات شما
سلامی دوباره خدمت خوانندگان شریف و گرامی .
فعلا با مطالب پزشکی در خدمت شما هستم .

از اونجایی که برای فضای وب و بستر انترنت ایرانی ارزش بیشتری قائل هستم، خواستم جایی بیرون از فضاهای خارجی مانند تلگرام، مطالب رو ارائه بدم هرچند فکر میکنم از لحاظ درآمد زایی، در این فضا شاید چیزی عائد بنده نشه بر خلاف فضاهایی مانند تلگرام .

اول بسم الله به عنوان مقدمه عرض کنم آنچه از اسلام می دانیم، بیشتر ارتباط با ماه های قمری دارد در حالیکه برخی توصیه های بهداشتی و پزشکی اسلام، طبق ماه های رومی بیان شده است.

همانطور که با ماه های قمری آشنایی دارید، گردشی بودن ماه های قمری در فصول مختلف سال، از متمایزات آن است .
در حالیکه ماه های رومی همانند ماه های شمسی، نسبت به فصول ثابت هستند .

به همین جهت برخی دستورات پزشکی اسلام طبق ماه های رومی بیان شده است .

نتیجتا در اسلام سفارشاتی بر اساس ماه های قمری و رومی و حتی شمسی بیان شده است که نقشی در سلامت انسان دارند .

اگر در اینترنت گشتی بزنید حتما درباره ماه های رومی و نام و تطابق آن با ماه های شمسی، خواهید یافت .

امام رضا (ع) بر اساس ماه های رومی، سفارشاتی بیان کرده است که انشاء الله در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت .

خود باختگی در برابر هالیوود

عشق به شیوه هالیوود

مقدمات خود درمانی5 (تشخیص بیماری)

های ,رومی ,بیان ,قمری ,پزشکی ,اسلام ,ماه های ,های قمری ,های رومی ,بیان شده ,با ماه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کویت اطلاعات عمومی ویکی فرشته دکتر کریم امیری oroninwen M&MSUBTITLE آکواریوم نمایندگی ام دی اف MDF بیرجند stalammidda فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ corciaticir